Markalar

İLETİŞİM

Telefon:+90 ( 224 ) 261 13 63

Destek hattıyla irtibat kurun

Omtek

 

ŞİRKET PROFİLİ

 

       Omtec Otomotiv, OEM'ler tarafından kalitesi onaylanmış ürünleriyle Avrupa’nın önde gelen aksesuar şirketlerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

       Paslanmaz çelik krom kaplama aksesuarları, port bagajlar, karbon ve ahşap kaplama aksesuarları alanında uzman olduğumuz ürünlerdir.

       40 farklı markada 2500'ü aşkın ürün yelpazesiyle üretim yapmaktayız.

       Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Afrika, Güney Afrika, Asya, Çin ve A.B.D. olmak üzere 30'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktayız Geçen yılın başarısıyla birlikte bu yılda da yeni pazarlara açılmaya devam etmekteyiz.

 

Ürün  / Servis Kategorisi

Omtek Ürünler

 

 

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ


Paslanmaz Çelik Krom Oto Aksesuarları

Krom Ürünler       Omtec sizi diğerlerinden farklı kılar. Krom oto aksesuar ürünlerimiz en yüksek kalitede olan 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Ürünlerimiz kusursuz ve kolay montaj için 3M bant teknolojisine sahiptir. Ürünlerimiz 50 den fazla otomobil markasına şık ve zarif bir görünüm kazandırmakta olup OEM tarafından kalitesi onaylanmış uzun ömürlü garanti kapsamındadır.


Port Bagajlar

Port Bagaj Ürünleri       Omtec Otomotiv birçok marka için yüksek kalitede port bagajlar üretmektedir. Port bagajlarımız tarzı ve kaliteli görünümüyle araçları daha kullanışlı ve zarif göstermektedir.  

                                                                                                                  

Karbon Fiber ve Ahşap Kaplama

Kol Dayama Ürünleri       Omtec birçok marka için yüksek kalitede ahşap ve karbon kaplama yapmaktadır. Profesyonel takımımızla sizin değerli projelerinize destek vermektedir.          


Yan Korumalar, Ön Korumalar ve Arka Korumalar

Alüminyum Korumalar       Omtec Otomotiv bir çok marka için yüksek kalitede ön koruma , yan koruma ve arka koruma tedarik etmektedir. Ön korumalarımızı ve barlarımızı gördükten sonra bu ürünlerin güvenlik ve kullanışlılık açısından ne kadar önemli olduğunu farkedeceksiniz.   

 

Maun Kaplama ve Kol Dayama

Ahşap Ürünler       Omtec Otomotiv profesyonel takımıyla maun kaplama ve kol dayama tasarımlarıyla birçok araca zarif ve konforlu bir görünüm katar. 

 

 

Yeni ÜrünlerOmtek Ürünler