Arka Tampon Eşiği (Karbon-Gümüş) (Tek Kapı)

SKU : 7550093CS

Arka Tampon Eşiği (Karbon-Gümüş) (Tek Kapı)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
VOLKSWAGEN T6 TRANSPORTER (2015-) VAN
VOLKSWAGEN T6 CARAVELLE (2015-) VAN
VOLKSWAGEN T6 MULTIVAN (2015-) VAN
KARBON

Plastik içermeyen %100 karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi, sonrasında epoksi ve polyester kaplanması ile üretilen karbon ürün grubumuz aracınıza katacağı şık ve zarif görünümün yanında aracınızda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Yüksek mukavemet ve sınırsız raf ömrü özelliği ile hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.


Arka Tampon Eşiği

"Arka Tampon Eşiği" aracınızın arka tamponunu şık bir görünüme kavuşturmasının yanında bagaja yapacağınız yüklemelerde arka tamponunuzu koruyacak ve oluşabilecek çizik ve boya aşınmalarını önleyecektir.


Karbon Gümüş

İçeriğinde gümüş renk elyaf barındıran orijinal karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi ile üretilen "Arka Tampon Eşiği" her araca özel olarak üretilir, %100 araç uyumluluğuna sahiptir. Yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla montaja hazır şekilde pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, hava koşullarına karşı dirençlidir.