Ön Panjur Alt Parçalar 2 Prç. (Karbon-Kırmızı)

SKU : 7550085CR

Ön Panjur Alt Parçalar 2 Prç. (Karbon-Kırmızı)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
VOLKSWAGEN T6 TRANSPORTER (2015-) VAN
VOLKSWAGEN T6 CARAVELLE (2015-) VAN
VOLKSWAGEN T6 MULTIVAN (2015-) VAN
KARBON

Plastik içermeyen %100 karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi, sonrasında epoksi ve polyester kaplanması ile üretilen karbon ürün grubumuz aracınıza katacağı şık ve zarif görünümün yanında aracınızda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Yüksek mukavemet ve sınırsız raf ömrü özelliği ile hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.


Ön Panjur Çıtası

Aracınızın ön panjurda yarattığı kaliteli görünüm sayesinde araç sahiplerinin en çok tercih ettiği parçalardan olan "Ön Panjur Çıtası" ile aracınız tamamen farklı bir görünüme kavuşacaktır.


Karbon Kırmızı

İçeriğinde kırmızı renk elyaf barındıran orijinal karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi ile üretilen "Ön Panjur Çıtası" her araca özel olarak üretilir, %100 araç uyumluluğuna sahiptir. Yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla montaja hazır şekilde pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, hava koşullarına karşı dirençlidir.