Kapı Kolu 4 Kapı 8 Prç. (H2) P.Çelik (Parlak)

SKU : 6703041

Kapı Kolu 4 Kapı 8 Prç. (H2) P.Çelik (Parlak)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
SSANGYONG KYRON (2007- 2014 ) SUV (FL)
PASLANMAZ ÇELİK

304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilen paslanmaz çelik ürün grubumuz aracınızı daha şık ve zarif bir görünüme kazandırmanın yanında kolay montaj özelliği ile aracınızı dış etkenlere karşı koruma özelliği göstermektedir. Paslanmayan, hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak farklı bir görünüm kazandıracaktır.


Kapı Kolu

Kapı kolları, otomobillerin en çok fiziksel müdahaleye maruz kalan ve bu sebeple de en kolay yıpranan kısımlarının başında gelirler.  Bu sebeple kapı kolunda kolaylıkla bozulmalar meydana gelebilmektedir. Otomobil kapı kollarına eklenebilecek paslanmaz çelik kaplama aksesuarları hem kapı kollarının daha şık görünmesini sağlayacak, aracın genel dış görünüşü üzerinde estetik bir etki yaratacak hem de otomobillerin bu hassas kısımlarını sağlamlaştırarak çizik ve boya aşınmalarını önleyecek, kullanım ömrünü uzatacaktır. 


Parlak

304 kalite paslanmaz çelikten üretilen "Kapı Kolu" ayna parlaklığında polisaj işleminden geçtikten sonra yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, pas tutmaz, hava koşullarına karşı dirençlidir.