Ayna Kapağı 2 Prç. (Karbon) (RHD)

SKU : 4811112C

Ayna Kapağı 2 Prç. (Karbon) (RHD)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
MINI COOPER (2014-) HB 3D F56
KARBON

Plastik içermeyen %100 karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi, sonrasında epoksi ve polyester kaplanması ile üretilen karbon ürün grubumuz aracınıza katacağı şık ve zarif görünümün yanında aracınızda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Yüksek mukavemet ve sınırsız raf ömrü özelliği ile hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.


Ayna Kapağı

İsteğinize göre karbon, kırmızı karbon ve mavi karbon olarak tercih edebileceğiniz "Ayna Kapağı" aracınıza daha estetik bir görünüm kazandırmasının yanında aracınızın dışarıdan alabileceği hasarlara karşı aracınızı koruyarak çizilmesini ve boyasının aşınmasını önler.


Karbon

Yüksek dayanıma sahip orijinal karbon fiber kumaştan üretilen "Ayna Kapağı" her araca özel olarak üretilir, %100 araç uyumluluğuna sahiptir. Yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla montaja hazır şekilde pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, hava koşullarına karşı dirençlidir.