Kapı Kolu 4 Kapı 6 Prç. (H1) (Karbon)

SKU : 6116041C

Kapı Kolu 4 Kapı 6 Prç. (H1) (Karbon)

Uyumlu Araçlar

Marka Model Yıl Body Kasa Kodu
RENAULT CLIO (2012- 2018 ) HB 5D TYPE X98
KARBON

Plastik içermeyen %100 karbon fiber kumaşın preste şekillendirilmesi, sonrasında epoksi ve polyester kaplanması ile üretilen karbon ürün grubumuz aracınıza katacağı şık ve zarif görünümün yanında aracınızda dış etkenlere karşı koruma sağlar. Yüksek mukavemet ve sınırsız raf ömrü özelliği ile hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren ürünlerimiz aracınıza tam uyum sağlayarak kaliteli bir görünüm kazandıracaktır.


Kapı Kolu

Kapı kolları, otomobillerin en çok fiziksel müdahaleye maruz kalan ve bu sebeple de en kolay yıpranan kısımlarının başında gelirler.  Bu sebeple kapı kolunda kolaylıkla bozulmalar meydana gelebilmektedir. Otomobil kapı kollarına eklenebilecek paslanmaz çelik kaplama aksesuarları hem kapı kollarının daha şık görünmesini sağlayacak, aracın genel dış görünüşü üzerinde estetik bir etki yaratacak hem de otomobillerin bu hassas kısımlarını sağlamlaştırarak çizik ve boya aşınmalarını önleyecek, kullanım ömrünü uzatacaktır. 


Karbon

Yüksek dayanıma sahip orijinal karbon fiber kumaştan üretilen "Kapı Kolu" her araca özel olarak üretilir, %100 araç uyumluluğuna sahiptir. Yüksek tutuculuğa sahip çift taraflı bantlarla montaja hazır şekilde pakete girmektedir. Kesme ve delme gerektirmez. Kolay montaj özelliğine sahiptir. Plastik içermez, hava koşullarına karşı dirençlidir.